Akcia zľava 5 % po registrácii Zväčšiť
 

Balíček Endor FIRMING & BODY SHAPING CREAM Spevňujúci & zoštíhľujúci krém (200 ml) + COLLAGEN + 11 by ANNA BRANDEJS Pre krásnu a zdravú pokožku (150 kapsúl)

 

ZDOKONAĽTE SVOJU PLEŤ ZVONKU AJ ZVNÚTRA!

Vyrysovaný pekáč buchiet, svaly na stehnách a vytvarované bicepsy. Pracujete na sebe v posilňovni, ale drina stále kvôli vrstvičke podkožného tuku nie je vidieť tak, ako by ste chceli? Spevňujúci & zoštíhľujúci krém Endor vám pomôže dosiahnuť viditeľné výsledky. A tiež vás zbaví tzv. „držadiel lásky“ na bokoch a faldíkov rysujúcich sa na chrbte nad podprsenkou, ktorých sa proste cvičením a diétou nie a nie zbaviť. Klinické štúdie potvrdzujú: ubudnú až 2 centimetre počas 56 dní.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Bežná cena €150
Ušetríte €30 (–20 %)
€120
€100 bez DPH
Kód tovaru END0800
Značka ENDOR Technologies
Kategória Zoštíhlenie, spevnenie a celulitída
 

Endor FIRMING & BODY SHAPING CREAM Spevňujúci & zoštíhľujúci krém (200 ml) 

KOLAGÉN, ELASTÍN A KYSELINA HYALURÓNOVÁ PRE ŠTRUKTÚRU KOŽE

Aktívne látky v Spevňujúcom & zoštíhľujúcom kréme Endor pôsobia v hlbších vrstvách kože na nahromadené tukové tkanivo, ktoré redukujú. Navyše vďaka podpore produkcie kolagénu, elastínu a kyseliny hyaluronovej pleť spevňujú a vyhladzujú. Kyselina hyalurónová je dôležitou zložkou dermis (zamša). Spoločne s kolagénom a elastínom jej aj celej koži poskytujú štruktúru, pevnosť a pružnosť. Bunky kože produkujú samy o sebe kolagén, elastín aj kyselinu hyalurónovú, ich syntéza sa však s rastúcim vekom spomaľuje, každoročne zhruba o jedno percento. Výsledkom je úbytok hutnosti a oslabenie dermis. V lokalitách, kde sa hromadí tukové tkanivo, ako je brucho, stehná či paže dochádza k povolenie pleti a rozvoju celulitídy.

NANOČASTICE ZLATA S OLIGOMÉRMI KYSELINY HYALURÓNOVEJ

Na omladenie pleti je preto potrebné syntézu týchto troch dôležitých zložiek navýšiť. Po deviatich rokoch výskumu v oblasti onkológie a dermatológie, a následnom päťročnom vývoji samotných nanočastíc španielska firma ENDOR Technologies predstavila unikátne zlaté nanočastice, ktoré pôsobia ako vektory, obalené oligoméry kyseliny hyalurónovej prostredníctvom sírnych mostíkov. Tieto nanočastice v epidermis aktivujú receptory génu CD44.

SPEVNENIE PLETI A VYHLADENIE CELULITÍDY

Receptory génu CD44 sú kľúčové pre regeneráciu dermis, ich aktivita je spätá s produkciou kyseliny hyalurónovej, kolagénu a elastínu, látok nevyhnutných pre obnovu kože. Okrem toho pôsobia na proliferáciu (množenie) buniek kože a regulujú ich migráciu. Pravidelnou aplikáciou Spevňujúceho & zoštíhľujúceho krému Endor dochádza výraznému spevneniu pleti a obnoveniu jej kontúr, vďaka lipolytickým aktívnym látkam sa navyše znižuje objem tukového tkaniva.

CHUDNUTIE VĎAKA MORSKEJ HUBE

Spevňujúci & zoštíhľujúci krém Endor je z 15% tvorený aktívnymi látkami. Nanočastice zlata pôsobia v synergii s aktívnou lipolytickou látkou - biotechnologicky získanou Bacillus specials, ktorá pochádza z modrej morskej huby Dysidea Etheria, ktorá sa prirodzene vyskytuje v oblasti Bermudských ostrovov. Tá stimuluje metabolizmus tukových buniek, čím vedie k redukcii tukového tkaniva a zoštíhleniu problematických oblastí. Vysoký obsah bambuckého masla pleti navyše poskytuje hĺbkovú hydratáciu.

ZOŠTÍHLENIE POTVRDZUJE KLINICKÁ ŠTÚDIA

Klinická štúdia potvrdzujúca pozitívny účinok aktívnej lipolytickej zložky na redukciu kožných záhybov, kontúr brucha, kontúr stehien, paží. Preukázaný úbytok tukového tkaniva sa pohyboval v rozmedzí od 0,5 až do 2 cm počas 56 dní používania vďaka uvoľňovaniu adiponektínu podkožnými tukovými bunkami (adipocyty), urýchlenie metabolizmu mitochonodrií vo svalových bunkách, navýšenie syntézy citrátu a navýšenie produkcie ATP, to všetko spoločne podporuje tvorbu odolnejších svalových vlákien typu I a znižuje expresiu adipocytných génov. To všetko vedie k celkovému zlepšeniu vzhľadu telesnej siluety.

COLLAGEN + 11 by ANNA BRANDEJS Pre krásnu a zdravú pokožku (150 kapsúl)

DOPLNOK STRAVY S KOLAGÉNOM

Na zmiernenie vrások, lepšiu elasticitu pleti aj jej hydratáciu nestačí len používať kvalitnú kozmetiku, pleť je potrebné vyživovať aj zvnútra. Vyberte si doplňok stravy COLLAGEN + 11 by Anna Brandejs, ktorý podporí krásu i zdravie pleti vďaka najkvalitnejšiemu rybiemu kolagénu a ďalším 11 bioaktívnym látkam. Tie spoločne pôsobia synergicky - vzájomne sa podporujú vo svojom účinku pre najlepší vplyv na pleť.

RYBÍ KOLAGÉN PROTI VRÁSKAM

COLLAGEN + 11 by Anna Brandejs obsahuje v 1 kapsule ako hlavnú aktívnu látku 500 mg hydrolyzovaného morského kolagénu. V dennej dávke teda organizmu dodáte 2 500 mg morského kolagénu, prevažne typu l vo forme kolagénových peptidov, dipeptidov a tripeptidov. Vďaka tomu sa dobre vstrebáva cez tenké črevo do organizmu a v koži môže dobre pôsobiť. U COLLAGEN + 11 tak nehrozí, že budete prehĺtať kapsuly, ktoré z väčšej časti prejdú vaším tráviacim traktom a celým organizmom bez využitia.

ČÍM JE KOLAGÉN V COLLAGEN + 11 BY ANNA BRANDEJS INÝ?

Rybí kolagén obsiahnutý v COLLAGEN + 11 by Anna Brandejs má maximálnu možnú čistotu, ktoré výrobca dosiahol sofistikovanou ionickou filtráciou a demineralizáciou. V doplnku stravy teda nenájdete zmes kolagénu, tukov, cukrov, purínov či dokonca pozostatkov antibiotík, ale naozaj iba rybí kolagén. Jeho účinky navyše preukazujú klinické testy1), v ktorých účastníci po 12 týždňoch popisovali:

  • spevnenie kože o 26,6 %
  • zjednotenie farebného tónu pleti o 15 %
  • rozjasnenie pleti o 10 %

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: