Akcia zľava 5 % po registrácii Zväčšiť
 

IVY Bears TRIO Zvýšená energia, Žiarivá pleť, Boost Imunita (3 x 60 ks)

 

Výhodné TRIO IVYBEARS. Potešte sa kombinácii medvedíkov ZVÝŠENÁ ENERGIA - Vedecky formulovaný vitamínový komplex je navrhnutý pre zvýšenie vašej energetickej hladiny. Komplex je namiešaný s taurínom, kofeínom, vitamínom B6 a vitamínom B12 pre dosiahnutie najlepších možných výsledkov, ŽIARIVÁ PLEŤ - mesačná kúra s obsahom 115 mg kyseliny hyalurónovej a 1250 mg kolagénového hydrolyzátu v dvoch Gumídkoch - denná dávka.BOOST IMUNITA - vegánsky komplex vitamínov určený na podporu vášho zdravia a podporenie vašej imunity.

EXP: 04/21

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Bežná cena €62,70
Ušetríte €18,90 (–30 %)
€43,80
€36,50 bez DPH
Kód tovaru IVB0629
Značka IVYBEARS
Kategória Výživové doplnky
 

EXP. 04/21

Naše TRIO obsahuje:

IVYBEARS® ZVÝŠENÁ ENERGIA

2 gumkáči IVYBEARS® - ZVÝŠENÁ ENERGIA  =  1 káva nebo malý energetický nápoj

4 gumkáči IVYBEARS® - ZVÝŠENÁ ENERGIA  =  velký energetický nápoj

Dospelý človek može naraz až 5 gumkáčov IVYBEARS® - ZVÝŠENÁ ENERGIA

Dospelý človek može denne maximálne 10 gumkáčov IVYBEARS® - ZVÝŠENÁ ENERGIA

IVYBEARS® ŽIARIVÁ PLEŤ, gumové medvedíky s nízkym obsahom cukru a vysokým obsahom kolagénu sme vyvinuli a vyrobili v spolupráci s odborníkmi na krásu v Nemecku, aby bolo možné holisticky podporiť obnovu kolagénových

štruktúr. IVYBEARS® - ŽIARIVÁ PLEŤ tak podporujú žiarivý a mladistvý vzhľad pokožky. *

IVYBEARS® - ŽIARIVÁ PLEŤ zahŕňa kompletné mesačné balenie!

Nakupujte najpredávanejšie gumový vitamín v Európe.

100% bez obsahu sóje, lepku a oxidu titaničitého. 100% vyrobené v Nemecku.

Nakupujte naše najobľúbenejšie produkty pre všetky vaše zdravotné potreby! Navrhnuté, vytvorené a vyrobené v Nemecku - domovine pôvodného gumového medveďa - s najprirodzenejším ingredienciami pre vnútornú krásu. Užívajte si európske Gumkáčov č. 1!

Naše výrobky sú vyrábané so všetkými prírodnými, bezpečnými, kvalitnými a vegánskymi ingredienciami. Sú vyrábané v Nemecku podľa prísnych smerníc EÚ, ktoré zaisťujú najúčinnejší a najbezpečnejší gumový vitamín na trhu.

IVYBEARS® - ŽIARIVÁ PLEŤ

KOLAGÉN

Kolagén je najpočetnejším proteínom vo vašom tele. Je hlavnou zložkou spojivových tkanív, ktoré tvorí niekoľko častí tela, vrátane šliach, väzov, kože a svalov. Kolagén má mnoho dôležitých funkcií, vrátane zaistenia štruktúry vašej pokožky a posilnenie vašich kostí. A čo je najdôležitejšie, kolagén je hlavnou zložkou vašej pokožky. Hrá úlohu pri posilňovaní pleti a navyše môže byť prínosom pre pružnosť a hydratáciu. Ako starnete, vaše telo produkuje menej kolagénu, čo vedie k suchej pokožke a tvorbe vrások

kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová, známa tiež ako hyaluronan, je číra, mazľavá látka, ktorú prirodzene produkuje vaše telo. Doplnky kyseliny hyalurónovej môžu vašu pokožku urobiť pružnejšiu. Zhruba polovica kyseliny hyalurónovej v tele je prítomná vo vašej koži, kde sa viaže na vodu a pomáha tak udržať vlhkosť. Užívanie doplnkov kyseliny hyalurónovej môže tomuto poklesu zabrániť tým, že dá vášmu telu ďalšie množstvo kyseliny hyalurónovej, ktoré sa včlení do pokožky.

IVYBEARS® BOOST IMUNITA sú funkční gumoví medvedíkovia s lahodnou chuťou. Vedecky formulovaný, vegánsky komplex vitamínov určený na podporu vášho zdravia a podporenie vašej imunity.

- 100% vegánske, bezlepkové, bezsójové chutné a zdravé gumové vitamíny, ktoré neobsahujú žiadne oxidy titaničité.

Sú namiešané s vitamínmi D2, B12, C, E, kokosovým olejom a ďalšími pre najlepšie možné výsledky podporujúce váš imunitný systém. *

100% Vyrobené v Nemecku!

IVYBEARS® sú zdraví medvedíkovia, ktorí neobsahujú žiadny oxid titaničitý. *

UPOZORNENIE:

Ak ste tehotná, dojčiaca, ak užívate nejaký liek, ak plánujete chirurgický zákrok alebo máte nejaké zdravotné ťažkosti, poraďte sa pred užitím so svojím lekárom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je vhodné pre deti.

Skladujte v chlade, suchu a tme pri teplote 5-25 ° C. Chráňte pred vlhkom, mrazom a priamym slnečným žiarením. Po otvorení spotrebujte do dvoch mesiacov.

Minimálna trvanlivosť do: pozri na obale.

* Tento potravinový doplnok neslúži ako liek a nie je určený k diagnostike, liečbe alebo prevenciu akejkoľvek choroby. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu.

ODPORÚČANIA

Odporúčaná denná dávka sú 2 IVYBEARS® - BOOST IMUNITA denne. Pred prehltnutím dôkladne rozžujte. Balenie obsahuje 60 Gumkáčov. 

Kokosový olej a jeho deriváty

Panenský kokosový olej môžeme nazvať superpotravinou alebo ako superfoods.

V starostlivosti o telo, pokožku, pery, vlasy a zuby nemá kokosový olej žiadnu konkurenciu. Získava sa lisovaním za studena šetrne mechanicky z dužiny čerstvo zozbieraných kokosových orechov. Trávenie kokosového oleja je podobné sacharidom. K tráveniu nepotrebujeme žlč ani enzýmy pankreasu. Rovno sa rozloží na glukózu - zdroj energie. Naviac sa trávi pomaly a preto je to zdroj energie na dlhú dobu. Je odporúčaný lekármi ľuďom s hypoglykémiou a diabetom 

Proti vírusom, baktériám a parazitom

Kokosový olej obsahuje približne 45% mastnej kyseliny laurovej a ďalej kyseliny kaprovú, kaprylovú a myristovú. Všetky majú schopnosť narušiť lipidovú membránu kvasiniek, baktérií i vírusov. Fungujú teda ako prírodné antibiotiká. Táto vlastnosť kokosového oleja vyskúšaná a overená tisíckami pacientov s rôznymi infekciami, kandidou, herpes vírusmi alebo plesňami.

Všetky tieto kyseliny pôsobia proti vírusom, baktériám a kvasinkám. Kyselina laurová má najsilnejšie antivirálny efekt, kyselina kaprylová je vysoko účinná proti kvasinkám. MCT (medium chain triglycerides) majú špecifickú schopnosť narušiť membrány vírusov, baktérií, kvasiniek a plesní. Tie sú potom ľahko zneškodnené bielymi krvinkami.

Kokosový olej a jeho deriváty sa tiež používajú v náhradách materského mlieka, pretože priamo MCT materské mlieko obsahuje. Slúži tu ako ľahko stráviteľná výživa dojčatá, a navyše chráni mladý organizmus proti infekciám a parazitom. Deriváty kokosového oleja sa preto používajú v náhradách materského mlieka už mnoho rokov. MCTstimulují metabolizmus, podporujú vstrebávanie ďalších látok, napríklad esenciálnych mastných kyselín. Zdravý organizmus si potom vystačí s ich menším množstvom, čo môže byť pri dnešnom nedostatku EMK v strave veľkým prínosom. 

Naše prednosti - IVYBEARS:

• 100% Vyrobené v Nemecku

• 100% bez oxidov titaničitých!

• 100% vegan, bezlepkový, bez sóje, bez sorbátov, netestované na zvieratách, neobsahuje kvasnice ani laktózu

• Zložky certifikované a schválené EÚ

• Navrhnuté, vyrobené a vyrobené v Nemecku

• Schválené nemeckým Federálnym ministerstvom pre potraviny a zdravie

• Schválené Európskym ministerstvom pre potraviny a zdravie

• Globálne dostupné v 17ti tisícoch maloobchodných predajných miestach

• Najpredávanejšie značka vitamínových Gumkáčov v Európe!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: