zľava 5 % po registrácii Zväčšiť
 

Delta Medical DELTA COLOSTRUM® 800 Perly (60 g)

 

Vysoko kvalitné nemecké 100%-né kolostrum získavané výhradne z ekologicky čistých a kontrolovaných fariem. Vhodné pre tých ktorí neradi prehĺtajú tablety a kapsuly. Nie je potrebné zapíjať, perly sa dajú cmúľať!

Dostupnosť Momentálne nedostupné
€25,90
€21,58 bez DPH
Kód tovaru DEL0682
Značka Delta Medical
Kategória Výživové doplnky
 

Vysokokvalitné nemecké kolostrum získavané výlučne z ekologicky čistých a kontrolovaných fariem. Je vyrobené najmodernejšou a maximálne šetrnou technológiou lyofilizácie bez použitia vysokej teploty so zachovaním najvyššej možnej účinnosti a bioaktivity. DELTA COLOSTRUM® sa svojou kvalitou a bezpečnosťou radí k najvyššie hodnoteným v Európe. Vhodné pre tých ktorý neradi prehĺtajú tablety a kapsuly. Nie je potrebné zapíjať, perly sa dajú cmúľať!

 • Nemecká kvalita
 • Bez potreby zapíjania
 • Príjemná sladká chuť
 • DELTA COLOSTRUM je zbavené tuku
 • Bez chemických konzervantov a farbív
 • Balenie na 30 dní

Čo je kolostrum?

Kolostrum je prvá potrava, ktorú mláďatá cicavcov dostávajú po narodení od svojej matky. Je vzácne tým, že sa tvorí iba krátky čas - do 72 hodín po narodení mláďaťa. Obsahuje všetky dôležité látky, ktoré dieťa (mláďa) potrebuje na prežitie v prvých dňoch života, na vybudovanie výkonného imunitného systému. Zabezpečuje prežitie a prispôsobenie mláďaťa v novom prostredí, ochraňuje ho pred chorobami.

Kedy zvoliť DELTA COLOSTRUM® Perly?

 • Prevencia v období nárastu vírusových a bakteriálnych ochorení
 • Ako podpora pri dlhodobých chronických problémoch
 • Ako podpora pri akútnych stavoch
 • Pri problémoch s prehĺtaním tabliet a kapsúl
 • Vhodné na dlhodobé užívanie

Pôvod kolostra rozhoduje

DELTA COLOSTRUM® pochádza z Nemecka. Z hľadiska účinnosti je pôvod kolostra veľmi dôležitý aspekt, pretože výrobky na báze kolostra, ktoré sú získavané z mimoeurópskych krajín (USA, Kanada, Nový Zéland a iné) nemajú takú vysokú účinnosť na Európanov. Dôvodom je fakt, že zvieratá z týchto krajín sa stretávajú vo svojom prirodzenom prostredí s inými alergénmi a patogénmi, čo sa potom odráža aj v účinnosti samotného kolostra na človeka.

Informácie o produkte

Zloženie: Kravské kolostrum vo forme granulátu, odtučnené (800 mg v 1 dávke), sacharóza, škrob (z pšenice a kukurice), glukózový sirup. Obsahuje laktózu a môže obsahovať lepok.

Množstvo účinných látok v odporúčanej dennej dávke (2 g): Kravské kolostrum 800 mg.

Odporúčaná denná dávka: 1 odmerku (2 g) 1x denne. 

Návod na použitie: Užívajte 1 plnú odmerku priamo alebo so studeným jedlom, alebo nápojom. Odmerka je súčasťou balenia. Nezapíjajte teplými nápojmi! Vhodné pre dlhodobé užívanie.

Balenie obsahuje 30 denných dávok.

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Výrobok uchovávajte mimo dosahu malých detí. Vhodné pre deti od 6 rokov. Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením. Neprekračujte teplotu skladovania 25 °C.

Obsah: 60 g

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: