zľava 5 % po registrácii Zväčšiť
  • 1 z 2
 

ACNE X by ANNA BRANDEJS Doplnok stravy pre čistú pleť bez akné (60 kapsúl)

 

Akné je tvrdohlavý, škaredý a často bolestivý problém, ktorý postihuje nielen tínedžerov, ale postihuje aj približne 8% dospelých. Vyvinuli sme pre vás dvojmesačnú prírodnú kúru najlepších vitamínov, minerálov a extraktov z bylín pre čistú a žiariacu pokožku: Acne X by ANNA BRANDEJS®

Dostupnosť Momentálne nedostupné
€48
€40 bez DPH
Kód tovaru ABR0693
Značka by Anna Brandejs
Kategória Výživové doplnky
 

Zloženie je skutočne skvostné, obsahuje celkom 15 účinných látok, ktoré majú dohromady 79 schválených zdravotných tvrdení podľa nariadenia Európskej komisie a 28 tvrdení, ktoré sú na čakacej listine.

Extrakt z dúšky tymianovej

Tuto skvelú bylinku využívali už v Starovekom Egypte a Ríme. Egypťania používali materinu dúšku v procese mumifikácie a Rimania ju jedli pred každým jedlom. Zdravotné sestry pridávali túto bylinku do obväzov, aby sa rany rýchlejšie hojili. Materina dúška obsahuje veľa vitamínov, minerálov ale i silných prírodných fenolov ( thymol, eugenol, karvakrol alebo aj známy kvercetin) – látok, ktoré majú antimikrobiálné, antioxidačné a dezinfekčné účinky.

Extrakt z nechtíka lekárskeho

Nechtík je jednou z najúčinnejších slovenských bylín. Jeho pozitívne účinky na normálny stav kože a na hojenie rán sú známe už stáročia. Prispieva tiež k normálnej funkcii pečene a čriev a k osvieženiu tela.

Extrakt z púpavy lekárskej 

Púpava lekárska pôsobí protizápalovo, prispieva k normálnemu fungovaniu pečene, ktorá je najúčinnejším čističom krvi v ľudskom tele.

Extrakt z pŕhľavy dvojdomej

Aj pŕhľava má protizápalové účinky a prispieva k normálnemu stavu kože a hojeniu rán. Môže mať tiež pozitívny vplyv na imunitný systém a jeho prirodzenú obranu. Pomáha tiež vylučovať prebytočnú vodu z tela, osviežiť telo, napomáha k normálnej činnosti obličiek, ktoré sú druhým najdôležitejším detoxikačným orgánom tela po pečeni. Môže tiež pomôcť s lepšou koncentráciou, nervovej rovnováhe a intelektuálnej aktivite.

Extrakt z aloe vera 

Gél dužinatých listov z aloe vera bol známy už 1500 pred Kristom, keď ho opísali egyptskí lekári. Dokonca aj súčasná veda študuje aloe a potvrdzuje jeho priaznivý účinok na čistenie a detoxikáciu, čo je dôležité pre normálny stav pokožky. Môže tiež pomôcť imunitnému systému, ovplyvňuje predmenštruačný komfort a prispieva k normálnej hladine cukru v krvi. Môže pomôcť pri znižovaní napätia a únavy a je vynikajúcim antioxidantom.

Vitamíny: C, A, E, B3, B5, B6 a B7 – najlepšie vitamíny pre čistú a žiariacu pokožku

Okrem 5 rastlinných extraktov sme nemohli zabudnúť pridať  do nášho doplnku stravy dôležité vitamíny, ktoré sa najčastejšie pridávajú aj do kozmetických výrobkov na aknóznu pleť. Kozmetické výrobky však majú jednu nevýhodu, a to, že pôsobia len na hornú časť kože, pričom akné sa často tvorí v hlbších častiach kože, už v mazových žľazách a vlasových váčkoch chĺpkov. Vitamíny a minerály z krémov sa bohužiaľ nedostanú do hlbších častí pokožky. Vitamíny z Acne X sa po vnútornom užití dostávajú krvou do všetkých časti kože aj do spodnej a strednej j časti kože, takže môžu pracovať aj tam, kde kozmetika nefunguje.

Minerály: meď, zinok a selén

Tieto tri minerály patria medzi najlepšie minerály na akné a opäť, rovnako ako vyššie uvedené vitamíny, sa dostanú do všetkých častí pokožky prostredníctvom vnútorného použitia.

Acne X by ANNA BRANDEJS®

  • 5 rastlinných extraktov + 10 vitamínov a minerálov pre čistú pleť
  • Výživový doplnok
  • 60 kapsúl
  • Dávka na 2 mesiace
Aktívna látka Množstvo v dennej dávke  % RVH
Extrakt z dúšky tymianovej
(Thymus vulgaris, extrakt z rastliny 4:1) 
75 mg **
Extrakt z pŕhľavy dvojdomej
(Urtica dioica, extrakt z listov 4:1)
30 mg **
Extrakt z púpavy lekárskej
(Taraxacum officinale, extrakt z koreňa 4:1)
30 mg **
Extrakt z nechtíka lekárskeho
(Callendula officinalis, extrakt z kvetov 4:1)
75 mg **
Extrakt z aloe vera
(Aloe barbadensis, extrakt z rastliny 200:1)
25 mg **
Vitamín C  200 mg 250 %
Vitamín A 6 mg 750 %
Vitamín E 12 mg 100 %
Vitamín B3 16 mg 100 % 
Vitamín B5 12 mg 200 %
Vitamín B6 7 mg 500 %
Vitamín B7 0,1 mg 200 %
Zinok 25 mg 250 %
Meď 2 mg 200 %
Selén 0,2 mg 364 %

*RVH = referenčná výživová hodnota
**RVH nie je stanovená

  • Dávkovanie: 1 kapsula denne počas jedla.
  • Hmotnosť obsahu: 47 g.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: