zľava 5 % po registrácii Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Naobay DETOX Tonizačná pleťová hmla (200 ml)

 

Tonizačná pleťová hmla je osviežujúci kokteil vitamínov, ktorý hĺbkovo hydratuje, upokojuje, rozjasňuje, harmonizuje a chráni.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
€14
€11,67 bez DPH
Kód tovaru NAO0405
Značka Naobay
Kategória Výživa a hydratácia pleti
 

Osviežuje - hydratuje - reguluje pH - upokojuje

Hmla oživí a naštartuje pleť po prebudení, výnimočne upokojí a harmonizuje pH po čistení. Tiež výborne zafixuje a oživí make-up a to kedykoľvek v priebehu dňa.
Obsahuje Osviežujúcu ovocnú šťavu z aloe vera *, extrakt z jablka *, z listov čučoriedok * a zelený čaj, práve to navráti vašu pleť späť k životu.

TYP PLETI: vhodný pre všetky typy pleti aj pre veľmi citlivú

POUŽITIE: Hmlu použite ráno a večer, alebo kedykoľvek v priebehu dňa.
Hmlu aplikujte (nastriekajte zo vzdialenosti cca 15cm) priamo na tvár (zatvorte oči) nechajte voľne vstrebať a nezmývajte. Ak použijete hmlu ako tonikum na dočistenie nečistôt (po odličovacom mlieku či pene) - nastriekajte na navlhčený vatový tampón a jemne tvár dočistite.

TIP kozmetičky: Odporúčam pribaliť so sebou do kabelky a použiť kedykoľvek v priebehu dňa (prekúrená miestnosť, klimatizácia, únava) pre osvieženie. Skvelý fixátor make-upu.

OBSAH: 200 ml

  • 98,68 % zložiek prírodného pôvodu
  • 7,88 %* zložiek z ekologického poľnohospodárstva

 

CERTIFIKÁTY KVALITY VÝROBKOV NAOBAY

 PETA Certifikát 

PETA (Ľudia za etické zaobchádzanie so zvieratami) je osvedčenie udelené spoločnostiam, ktorých výrobky a zložky nie sú testované na zvieratách. Tiež ponúkajú označenie Cruelty Free a Vegan pre spoločnosti, ktoré tiež nezahŕňajú do svojich produktov žiadnu zložku živočíšneho pôvodu ani žiadnu z jej derivátov.


 COSMOS NATURAL Certifikát

COSMOS je európska norma vyvinutá piatimi zakladajúcimi členmi BDIH, COSMEBIO, ECOCERT GREEN LIFE SAS, ICEA a ASOCIÁCIE PÔDY. Všetky   boli zoskupené s cieľom definovať spoločné minimálne požiadavky a harmonizovať certifikačné normy pre ekologickú a prírodnú kozmetiku.

* Neexistuje žiadny organický minimálny percentuálny podiel, hoci musí spĺňať všetky ostatné aspekty normy COSMOS

 COSMOS ORGANIC Certifikát 

COSMOS je európska norma vyvinutá piatimi zakladajúcimi členmi BDIH, COSMEBIO, ECOCERT GREEN LIFE SAS, ICEA a ASOCIÁCIE PÔDY. Všetky boli zoskupené s cieľom definovať spoločné minimálne požiadavky, harmonizovať certifikačné normy pre ekologickú a prírodnú kozmetiku.

  • Najmenej 95% fyzicky spracovaných rastlinných zložiek by malo byť ekologických, sú povolené len jednoduché fyzikálne procesy.
  • Najmenej 20% všetkých zložiek by malo byť organických, menej v oplachových výrobkoch, čo je 10%.

Informácie o spoločnosti COSMOS ORGANIC: http://cosmos.ecocert.com

 NATURE

Táto entita rozlišuje medzi "prírodnou kozmetikou" a "prírodnou ekologickou kozmetikou" EcoCert hovorí, že produkt je Natural Cosmetic, ak:

-Minimálne 95% rastlinných zložiek formuly musí pochádzať z ekologického poľnohospodárstva.
-Najmenej 10% všetkých zložiek musí pochádzať z ekologického poľnohospodárstva.

Informácie o ECOCERT ORGANIC: http://cosmetics.ecocert.com

 FSC

Rada pre lesné hospodárstvo (FSC) je medzinárodná nezisková organizácia zriadená v roku 1993 s cieľom podporiť zodpovedné riadenie svetových lesov. Jeho hlavnými nástrojmi na dosiahnutie tohto cieľa sú štandardné nastavenie, nezávislá certifikácia a označovanie lesných výrobkov. To ponúka zákazníkom po celom svete výber výrobkov z lesníctva, sociálneho a environmentálne zodpovedného inžinierstva.

Úradnou misiou Rady je "podporovať ekologicky vhodné, sociálne prospešné a ekonomicky životaschopné riadenie lesov sveta". Jednotlivci alebo organizácie, ktoré majú záujem o trvalo udržateľnú spotrebu dreva, papiera a iných lesných výrobkov, môžu požiadať o certifikáciu FSC svojich výrobkov. Certifikácia FSC sa používa aj na preukázanie trvalo udržateľného lesného hospodárstva.

Takže: drevo, obaly produktov a papier použitý na naše katalógy sú certifikované FSC.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: