zľava 5 % po registrácii Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Naobay DETOX Ľahký okysličujúci krém (50 ml)

 

Tento nadýchaný, ľahký krém pokožku okysličuje, zjemňuje, chráni a hĺbkovo hydratuje, bez toho, aby ju presycoval.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
€33
€27,50 bez DPH
Kód tovaru NAO0407
Značka Naobay
Kategória Výživa a hydratácia pleti
 

Okysličuje - hydratuje - zjemňuje - chráni

Obsahuje zelený čaj a legendárnu živú fosíliu Ginkgo biloba, účinné antioxidanty, ktoré chránia pleť proti denným negatívnym vplyvom (znečistenie, smog, prach či voľné radikály) a proti predčasnému starnutiu pleti. Výťažky z malín a z Aloe Vera potom udržujú v pleti toľko potrebnú hydratáciu, upokojujú a zjemňujú.

TYP PLETI: Vhodný pre všetky typy pleti, ideálny pre unavenú a mdlú pleť alebo pre fajčiarov.

AKO POUŽIŤ: Naneste ráno a večer na dokonale čistú pokožku tváre a krku. Ľahko v masírujte. Okamžite sa vstrebe, nezanechá pocit ťažkosti. Použite samostatne alebo pre väčšiu účinnosť spolu s obnovujúcim detoxikačným sérom.

OBJEM: 50 ml

  • 98,78% ingrediencií prírodného pôvodu
  • 13,50% ingrediencí z ekologického poľnohospodárstva

 

CERTIFIKÁTY KVALITY VÝROBKOV NAOBAY

 PETA Certifikát 

PETA (Ľudia za etické zaobchádzanie so zvieratami) je osvedčenie udelené spoločnostiam, ktorých výrobky a zložky nie sú testované na zvieratách. Tiež ponúkajú označenie Cruelty Free a Vegan pre spoločnosti, ktoré tiež nezahŕňajú do svojich produktov žiadnu zložku živočíšneho pôvodu ani žiadnu z jej derivátov.


 COSMOS NATURAL Certifikát

COSMOS je európska norma vyvinutá piatimi zakladajúcimi členmi BDIH, COSMEBIO, ECOCERT GREEN LIFE SAS, ICEA a ASOCIÁCIE PÔDY. Všetky   boli zoskupené s cieľom definovať spoločné minimálne požiadavky a harmonizovať certifikačné normy pre ekologickú a prírodnú kozmetiku.

* Neexistuje žiadny organický minimálny percentuálny podiel, hoci musí spĺňať všetky ostatné aspekty normy COSMOS

 COSMOS ORGANIC Certifikát 

COSMOS je európska norma vyvinutá piatimi zakladajúcimi členmi BDIH, COSMEBIO, ECOCERT GREEN LIFE SAS, ICEA a ASOCIÁCIE PÔDY. Všetky boli zoskupené s cieľom definovať spoločné minimálne požiadavky, harmonizovať certifikačné normy pre ekologickú a prírodnú kozmetiku.

  • Najmenej 95% fyzicky spracovaných rastlinných zložiek by malo byť ekologických, sú povolené len jednoduché fyzikálne procesy.
  • Najmenej 20% všetkých zložiek by malo byť organických, menej v oplachových výrobkoch, čo je 10%.

Informácie o spoločnosti COSMOS ORGANIC: http://cosmos.ecocert.com

 NATURE

Táto entita rozlišuje medzi "prírodnou kozmetikou" a "prírodnou ekologickou kozmetikou" EcoCert hovorí, že produkt je Natural Cosmetic, ak:

-Minimálne 95% rastlinných zložiek formuly musí pochádzať z ekologického poľnohospodárstva.
-Najmenej 10% všetkých zložiek musí pochádzať z ekologického poľnohospodárstva.

Informácie o ECOCERT ORGANIC: http://cosmetics.ecocert.com

 FSC

Rada pre lesné hospodárstvo (FSC) je medzinárodná nezisková organizácia zriadená v roku 1993 s cieľom podporiť zodpovedné riadenie svetových lesov. Jeho hlavnými nástrojmi na dosiahnutie tohto cieľa sú štandardné nastavenie, nezávislá certifikácia a označovanie lesných výrobkov. To ponúka zákazníkom po celom svete výber výrobkov z lesníctva, sociálneho a environmentálne zodpovedného inžinierstva.

Úradnou misiou Rady je "podporovať ekologicky vhodné, sociálne prospešné a ekonomicky životaschopné riadenie lesov sveta". Jednotlivci alebo organizácie, ktoré majú záujem o trvalo udržateľnú spotrebu dreva, papiera a iných lesných výrobkov, môžu požiadať o certifikáciu FSC svojich výrobkov. Certifikácia FSC sa používa aj na preukázanie trvalo udržateľného lesného hospodárstva.

Takže: drevo, obaly produktov a papier použitý na naše katalógy sú certifikované FSC.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: