zľava 5 % po registrácii Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Naobay DETOX Detoxikačný očný krém (30 ml)

 

Ultra svieži účinný mix ingrediencií, ktorý omladí a povzbudí unavené a namáhané očné okolie.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
€26
€21,67 bez DPH
Kód tovaru NAO0409
Značka Naobay
Kategória Výživa a hydratácia pleti
 

OSVIEŽUJE - HYDRATUJE - VYHLADZUJE - STIMULUJE

Účinná kombinácia živice z Dračince a kofeínu stimuluje očné okolie, preventívne pôsobí proti vzniku opuchov a tmavých kruhov. Vďaka extraktom z červených morských rias, Sapana ostnatý a resveratrol, (molekula, ktorá sa nachádza v červenom víne) vyhladzuje a redukuje jemné linky a vrásky, chráni pokožku proti voľným radikálom a predčasnému starnutiu.

TYP PLETI: Vhodný pre všetky typy pleti aj citlivé očné okolie.

POUŽITIE: Aplikujte malé množstvo ráno a večer na čistú pokožku očného okolia. Nanášajte ľahkými poklepkávaním bruškami prstov, krém sa krásne vstrebe a podporí sa mikrocirkulácie. Vyhnite sa aplikáciu priamo na pohyblivé viečko.

SOS TIP: Pri veľmi citlivej pleti použite na celú tvár.

OBJEM: 30 ml

  • 98,64 % ingrediencií prírodného pôvodu
  • 19,95 % ingrediencií z ekologického poľnohospodárstva

 

CERTIFIKÁTY KVALITY VÝROBKOV NAOBAY

 PETA Certifikát 

PETA (Ľudia za etické zaobchádzanie so zvieratami) je osvedčenie udelené spoločnostiam, ktorých výrobky a zložky nie sú testované na zvieratách. Tiež ponúkajú označenie Cruelty Free a Vegan pre spoločnosti, ktoré tiež nezahŕňajú do svojich produktov žiadnu zložku živočíšneho pôvodu ani žiadnu z jej derivátov.


 COSMOS NATURAL Certifikát

COSMOS je európska norma vyvinutá piatimi zakladajúcimi členmi BDIH, COSMEBIO, ECOCERT GREEN LIFE SAS, ICEA a ASOCIÁCIE PÔDY. Všetky   boli zoskupené s cieľom definovať spoločné minimálne požiadavky a harmonizovať certifikačné normy pre ekologickú a prírodnú kozmetiku.

* Neexistuje žiadny organický minimálny percentuálny podiel, hoci musí spĺňať všetky ostatné aspekty normy COSMOS

 COSMOS ORGANIC Certifikát 

COSMOS je európska norma vyvinutá piatimi zakladajúcimi členmi BDIH, COSMEBIO, ECOCERT GREEN LIFE SAS, ICEA a ASOCIÁCIE PÔDY. Všetky boli zoskupené s cieľom definovať spoločné minimálne požiadavky, harmonizovať certifikačné normy pre ekologickú a prírodnú kozmetiku.

  • Najmenej 95% fyzicky spracovaných rastlinných zložiek by malo byť ekologických, sú povolené len jednoduché fyzikálne procesy.
  • Najmenej 20% všetkých zložiek by malo byť organických, menej v oplachových výrobkoch, čo je 10%.

Informácie o spoločnosti COSMOS ORGANIC: http://cosmos.ecocert.com

 NATURE

Táto entita rozlišuje medzi "prírodnou kozmetikou" a "prírodnou ekologickou kozmetikou" EcoCert hovorí, že produkt je Natural Cosmetic, ak:

-Minimálne 95% rastlinných zložiek formuly musí pochádzať z ekologického poľnohospodárstva.
-Najmenej 10% všetkých zložiek musí pochádzať z ekologického poľnohospodárstva.

Informácie o ECOCERT ORGANIC: http://cosmetics.ecocert.com

 FSC

Rada pre lesné hospodárstvo (FSC) je medzinárodná nezisková organizácia zriadená v roku 1993 s cieľom podporiť zodpovedné riadenie svetových lesov. Jeho hlavnými nástrojmi na dosiahnutie tohto cieľa sú štandardné nastavenie, nezávislá certifikácia a označovanie lesných výrobkov. To ponúka zákazníkom po celom svete výber výrobkov z lesníctva, sociálneho a environmentálne zodpovedného inžinierstva.

Úradnou misiou Rady je "podporovať ekologicky vhodné, sociálne prospešné a ekonomicky životaschopné riadenie lesov sveta". Jednotlivci alebo organizácie, ktoré majú záujem o trvalo udržateľnú spotrebu dreva, papiera a iných lesných výrobkov, môžu požiadať o certifikáciu FSC svojich výrobkov. Certifikácia FSC sa používa aj na preukázanie trvalo udržateľného lesného hospodárstva.

Takže: drevo, obaly produktov a papier použitý na naše katalógy sú certifikované FSC.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: