zľava 5 % po registrácii Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Naobay REPARATIVE SHAMPOO (250 ml) Šampón pre opravu poškodených vlasov

 

Tento šampón bez sulfátov bol špeciálne vytvorený pre poškodené, suché a krehké vlasy, ktoré jemne a účinne čistí, posilňuje a pomáha im získať späť ich silu a pružnosť. Šampón je plný účinných prírodných ingrediencií, bohato pení a navyše prekrásne vonia.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
€14,50
€12,08 bez DPH
Kód tovaru NAO0268
Značka Naobay
Kategória Zdravý rast vlasov
 
Šampón obsahuje kyselinu hyalurónovú, ktorá hydratuje nielen samotné vlasy, ale aj citlivú pokožku hlavy. Molekuly kyseliny hyalurónovej sa zväčšujú akonáhle zachytí vodu, čo pomáham folikulov, zlepšuje sa tak krvný obeh, zvyšuje sa syntéza kolagénových vlákien a vlasy sú lepšie vyživené.
Kyselina hyalurónová opravuje vlasové vlákna do hĺbky, rekonštruuje ich štruktúru a zaisťuje adekvátnu úroveň hydratácie. Tento účinok je navyše posilnený baobabovým proteínom, harmančekom, oleja zo Svetlice farbiarskej a Aloe Vera. Tieto nesmierne cenné prírodné zložky pomáhajú opraviť poškodené vlasy, zvyšujú silu vlasov, chráni pred UV žiarením, hydratujú suché vlasy a vyživuje vlasy od korienkov ku končekom.

Vhodný pre: všetky typy vlasov, odporúčame pre suché, krehké a namáhané vlasy

Ako použiť: Dostatočné množstvo šampónu votrite do mokrých vlasov a jemne premasírujte vlasy i pokožku hlavy, pre ešte lepší výsledok nechajte pôsobiť 2 minúty a následne dôkladne opláchnite vodou.
 
  • 98,47% ingrediencií prírodného pôvodu
  • 10,17% ingrediencií z ekologického poľnohospodárstva
Zloženie: Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Sodium Cocoamphoacetate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Citric Acid, Sorbitan Sesquicaprylate, Hydrolyzed Adansonia Digitata Seed Extract, Sodium Hyaluronate, Linoleic Acid, Linolenic Acid, Chamomilla Recutita Flower Extract*, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Parfum, Limonene, Linalool.

* Zložky pochádzajú z ekologického poľnohospodárstvaO ZNAČKE NAOBAY
NAOBAY je kozmetická spoločnosť, ktorá pochádza zo španielskeho mesta Valencia. NAOBAY znamená „Prírodné a Organické". Zaväzuje sa organickosťou, transparentnosťou, bezpečnosťou, netestovaním na zvieratách, rešpektovaním pokožky a životného prostredia. NAOBAY sú enviromentálne priaznivé a organické kozmetické prípravky ktoré sa starajú o ľudí, životné prostredie a zvieratá. Kozmetické výrobky sú VEGAN, pretože NAOBAY používa iba špičkové materiály rastlinného kráľovstva: kvetinové vody, rastlinné výťažky, korene a ovocie, rastlinné oleje a éterické oleje. Ekologické vedomie spoločnosti NAOBAY je deklarované certifikátmi COSMOS NATURAL, COSMOS ORGANIC, ECOCERT NATURAL, ECOCERT ORGANIC, FSC a PETA certificate. Kozmetika NAOBAY je výnimočná svojim složením a vďaka prírodným ingredienciám a inovatívnym technológiám sú tieto produkty nevšedné a v zároveň sa jedná o účinné kozmetické prípravky. NAOBAY je výnimočná nielen svojimi účinnými riešeniami ale taktiež unikátnym dreveným obalom. Výrobca NAOBAY sa zasluhuje svojim prístupom o transparentnosť zloženia svojich produktov a práve z toho dôvodu u všetkých svojích výrobkov uvádza percentuálne množstvo obsiahnutých organických a prírodných látok.

CERTIFIKÁTY KVALITY VÝROBKOV NAOBAY

 PETA Certifikát 

PETA (Ľudia za etické zaobchádzanie so zvieratami) je osvedčenie udelené spoločnostiam, ktorých výrobky a zložky nie sú testované na zvieratách. Tiež ponúkajú označenie Cruelty Free a Vegan pre spoločnosti, ktoré tiež nezahŕňajú do svojich produktov žiadnu zložku živočíšneho pôvodu ani žiadnu z jej derivátov.

 COSMOS NATURAL Certifikát

COSMOS je európska norma vyvinutá piatimi zakladajúcimi členmi BDIH, COSMEBIO, ECOCERT GREEN LIFE SAS, ICEA a ASOCIÁCIE PÔDY. Všetky   boli zoskupené s cieľom definovať spoločné minimálne požiadavky a harmonizovať certifikačné normy pre ekologickú a prírodnú kozmetiku.

* Neexistuje žiadny organický minimálny percentuálny podiel, hoci musí spĺňať všetky ostatné aspekty normy COSMOS

 COSMOS ORGANIC Certifikát 

COSMOS je európska norma vyvinutá piatimi zakladajúcimi členmi BDIH, COSMEBIO, ECOCERT GREEN LIFE SAS, ICEA a ASOCIÁCIE PÔDY. Všetky boli zoskupené s cieľom definovať spoločné minimálne požiadavky, harmonizovať certifikačné normy pre ekologickú a prírodnú kozmetiku.

  • Najmenej 95% fyzicky spracovaných rastlinných zložiek by malo byť ekologických, sú povolené len jednoduché fyzikálne procesy.
  • Najmenej 20% všetkých zložiek by malo byť organických, menej v oplachových výrobkoch, čo je 10%.

Informácie o spoločnosti COSMOS ORGANIC: http://cosmos.ecocert.com

 NATURE

Táto entita rozlišuje medzi "prírodnou kozmetikou" a "prírodnou ekologickou kozmetikou" EcoCert hovorí, že produkt je Natural Cosmetic, ak:

-Minimálne 95% rastlinných zložiek formuly musí pochádzať z ekologického poľnohospodárstva.
-Najmenej 10% všetkých zložiek musí pochádzať z ekologického poľnohospodárstva.

Informácie o ECOCERT ORGANIC: http://cosmetics.ecocert.com

 FSC

Rada pre lesné hospodárstvo (FSC) je medzinárodná nezisková organizácia zriadená v roku 1993 s cieľom podporiť zodpovedné riadenie svetových lesov. Jeho hlavnými nástrojmi na dosiahnutie tohto cieľa sú štandardné nastavenie, nezávislá certifikácia a označovanie lesných výrobkov. To ponúka zákazníkom po celom svete výber výrobkov z lesníctva, sociálneho a environmentálne zodpovedného inžinierstva.

Úradnou misiou Rady je "podporovať ekologicky vhodné, sociálne prospešné a ekonomicky životaschopné riadenie lesov sveta". Jednotlivci alebo organizácie, ktoré majú záujem o trvalo udržateľnú spotrebu dreva, papiera a iných lesných výrobkov, môžu požiadať o certifikáciu FSC svojich výrobkov. Certifikácia FSC sa používa aj na preukázanie trvalo udržateľného lesného hospodárstva.

Takže: drevo, obaly produktov a papier použitý na naše katalógy sú certifikované FSC.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: