zľava 5 % po registrácii Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Naobay COLOR PROTECT SHAMPOO (250 ml) Šampón pre farbené vlasy

 

Tento jemný bezsulfátový šampón ochraňuje umelú aj prirodzenú farbu vlasov proti: UV žiareniu, škodlivinám vo vzduchu, vymývaniu farby (pravidelným umývaním) a každodennému používaniu stylingových produktov. Prírodné výťažky reštrukturalizujú a posilňujú vlasy, pričom im dodajú vysoký lesk.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
€13
€10,83 bez DPH
Kód tovaru NAO0308
Značka Naobay
Kategória Zdravý rast vlasov
 

Šampón má ľahko kyslé pH, čo zapríčiňuje uzatváranie vlasových kutikulu, pre vysoký lesk. Šampón je plný účinných prírodných ingrediencií, bohato pení a navyše prekrásne vonia. Obsahuje prírodný výťažok z repy, ktorý zabraňuje vyblednutiu farby vlasov a poskytuje vlasom väčšiu pružnosť. Taktiež obsahuje výťažky z nechtíka a kakaa, ktoré vlasy posilňujú a chránia pred slnečným žiarením. Kakao dodáva vlasom vlhkosť od korienkov ku končekom a zabraňuje tak ich štiepeniu. Nechtík efektívne hydratuje pokožku hlavy a efektívne bojuje proti tvorbe lupín.

Obsahuje inovatívne zloženie bez sulfátov, silikónov a chémie, ktorá vlasom neprospieva.

VHODNÝ PRE: všetky typy vlasov, ideálne pre farbené a namáhané vlasy

POUŽITIE: Aplikujte malé množstvo na mokré vlasy a jemne masírujte. Potom opláchnite dostatočným množstvom vody. Vhodné pre každodenné použitie.

  • 98,49 % ingrediencií prírodné pôvodu
  • 10,05 % ingrediencií z ekologického poľnohospodárstva

Zloženie: Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Sodium Cocoamphoacetate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Citric Acid, Glycerin, Sorbitan Sesquicaprylate, Propanediol, Beta Vulgaris Root Extract, Hydrolyzed Corn Starch, Theobroma Cacao Extract*, Calendula Officinalis Flower Extract*, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Parfum, Limonene, Linalool.

* Ingrediencie z ekologického poľnohospodárstva.

O ZNAČKE NAOBAY
NAOBAY je kozmetická spoločnosť, ktorá pochádza zo španielskeho mesta Valencia. NAOBAY znamená „Prírodné a Organické". Zaväzuje sa organickosťou, transparentnosťou, bezpečnosťou, netestovaním na zvieratách, rešpektovaním pokožky a životného prostredia. NAOBAY sú enviromentálne priaznivé a organické kozmetické prípravky, ktoré sa starajú o ľudí, životné prostredie a zvieratá. Kozmetické výrobky sú VEGAN, pretože NAOBAY používa iba špičkové materiály rastlinného kráľovstva: kvetinové vody, rastlinné výťažky, korene a ovocie, rastlinné oleje a éterické oleje. Ekologické vedomie spoločnosti NAOBAY je deklarované certifikátmi COSMOS NATURAL, COSMOS ORGANIC, ECOCERT NATURAL, ECOCERT ORGANIC, FSC a PETA certificate. Kozmetika NAOBAY je výnimočná svojim složením a vďaka prírodným ingredienciám a inovatívnym technológiám sú tieto produkty nevšedné a v zároveň sa jedná o účinné kozmetické prípravky. NAOBAY je výnimočná nielen svojimi účinnými riešeniami ale taktiež unikátnym dreveným obalom. Výrobca NAOBAY sa zasluhuje svojim prístupom o transparentnosť zloženia svojich produktov a práve z toho dôvodu u všetkých svojích výrobkov uvádza percentuálne množstvo obsiahnutých organických a prírodných látok.

 

CERTIFIKÁTY KVALITY VÝROBKOV NAOBAY

 PETA Certifikát 

PETA (Ľudia za etické zaobchádzanie so zvieratami) je osvedčenie udelené spoločnostiam, ktorých výrobky a zložky nie sú testované na zvieratách. Tiež ponúkajú označenie Cruelty Free a Vegan pre spoločnosti, ktoré tiež nezahŕňajú do svojich produktov žiadnu zložku živočíšneho pôvodu ani žiadnu z jej derivátov.


 COSMOS NATURAL Certifikát

COSMOS je európska norma vyvinutá piatimi zakladajúcimi členmi BDIH, COSMEBIO, ECOCERT GREEN LIFE SAS, ICEA a ASOCIÁCIE PÔDY. Všetky   boli zoskupené s cieľom definovať spoločné minimálne požiadavky a harmonizovať certifikačné normy pre ekologickú a prírodnú kozmetiku.

* Neexistuje žiadny organický minimálny percentuálny podiel, hoci musí spĺňať všetky ostatné aspekty normy COSMOS

 COSMOS ORGANIC Certifikát 

COSMOS je európska norma vyvinutá piatimi zakladajúcimi členmi BDIH, COSMEBIO, ECOCERT GREEN LIFE SAS, ICEA a ASOCIÁCIE PÔDY. Všetky boli zoskupené s cieľom definovať spoločné minimálne požiadavky, harmonizovať certifikačné normy pre ekologickú a prírodnú kozmetiku.

  • Najmenej 95% fyzicky spracovaných rastlinných zložiek by malo byť ekologických, sú povolené len jednoduché fyzikálne procesy.
  • Najmenej 20% všetkých zložiek by malo byť organických, menej v oplachových výrobkoch, čo je 10%.

Informácie o spoločnosti COSMOS ORGANIC: http://cosmos.ecocert.com

 NATURE

Táto entita rozlišuje medzi "prírodnou kozmetikou" a "prírodnou ekologickou kozmetikou" EcoCert hovorí, že produkt je Natural Cosmetic, ak:

-Minimálne 95% rastlinných zložiek formuly musí pochádzať z ekologického poľnohospodárstva.
-Najmenej 10% všetkých zložiek musí pochádzať z ekologického poľnohospodárstva.

Informácie o ECOCERT ORGANIC: http://cosmetics.ecocert.com

 FSC

Rada pre lesné hospodárstvo (FSC) je medzinárodná nezisková organizácia zriadená v roku 1993 s cieľom podporiť zodpovedné riadenie svetových lesov. Jeho hlavnými nástrojmi na dosiahnutie tohto cieľa sú štandardné nastavenie, nezávislá certifikácia a označovanie lesných výrobkov. To ponúka zákazníkom po celom svete výber výrobkov z lesníctva, sociálneho a environmentálne zodpovedného inžinierstva.

Úradnou misiou Rady je "podporovať ekologicky vhodné, sociálne prospešné a ekonomicky životaschopné riadenie lesov sveta". Jednotlivci alebo organizácie, ktoré majú záujem o trvalo udržateľnú spotrebu dreva, papiera a iných lesných výrobkov, môžu požiadať o certifikáciu FSC svojich výrobkov. Certifikácia FSC sa používa aj na preukázanie trvalo udržateľného lesného hospodárstva.

Takže: drevo, obaly produktov a papier použitý na naše katalógy sú certifikované FSC.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: