zľava 5 % po registrácii Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 4
 

Medik8 Vianočný balíček ENCAPSULATED FOREST Sila lesa ukrytá v kapsule

 

Získajte kompletnú nočnú starostlivosť na omladenie pleti s vianočným balíčkom Sila lesa ukrytá v kapsule, ktorý obsahuje všetko, čo pre nočné omladenie potrebujete. Zobuďte sa každé ráno s krásnou pleťou vďaka retinolu a ďalším účinným látkam.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
€68
€56,67 bez DPH
Kód tovaru MED0451
Značka Medik8
Kategória Tvár
 

Omladenie s vitamínom A

Vianočný balíček Sila lesa ukrytá v kapsule zahŕňa v 4 krokoch všetko to, čo potrebujete pre dokonalú a mladistvú pleť - od čistenia, cez cielenú starostlivosť s vitamínom A až po záverečnú hydratáciu. Ráno bude vaša pleť žiariť!

Po náročnom dni siahnite ako prvé po čistiacom prípravku - jemnom krémovom Cream Cleanse, ktorý jemne vyčistí aj suchú a citlivú pleť, a zahrnie ju vďaka obsahu pomarančového oleja hydratáciou. Vďaka obsahu jemných kyseliniek stimuluje Cream Cleanse exfoliáciu pleti, a tým podporuje prečistenie a omladenie pokožky.

Cream Cleanse

Čistenie suchej či citlivej pleti býva často komplikované, pleť pôsobí napnuto alebo je podráždená. Cream Cleanse odstráni každodenné nečistoty i make-up šetrne, pleť upokojí a poskytne jej jemnú exfoliáciu vďaka obsahu kyseliny L-mandľovej. Hydratáciu pleti zaistí kakaové maslo, pomarančový olej a glycerín. Viac info o produkte

Po čistení dodajte pleti silu vitamínu A - retinolu. Na celú tvár naneste klasické sérum Retinol 3TR + Intense s 0,3% retinolom.

Retinol 3TR + Intense

Používate bežný retinol proti vráskam, ale chcete viac? Naštartujte svoju večernú starostlivosť o pleť superintenzivním sérom Retinol 3TR + Intense s 0,3% vitamínom A, ktoré navyše obsahuje skvalan a klimbazol pre ešte lepší anti-aging efekt. Viac info o produkte

O očné okolie sa postará špecializované očné retinolové sérum Retinol Eye TR.

Retinol Eye TR

Účinok Retinolu pre redukciu vrások bol dokázaný mnohými štúdiami. Pokožka na našej tvári je však rôzne tenká a preto aj sérum pre starostlivosť o očné okolie vyžaduje špeciálnu koncentráciu. Retinol Eye TR s obsahom 0,1% Retinolu zlepšuje vzhľad už vzniknutých jemných rýh a vrások v očnom okolí. Dochádza tiež k celkovému zlepšeniu pokožky, k jej rozjasneniu a k dosiahnutiu mladšieho vzhľadu. Viac info o produkte

Ako vitamín A na koži pôsobí?

Stimuluje produkciu kolagénu a elastínu, čím prispieva k omladeniu pokožky a jej ozdraveniu. Záver patrí hydratácii a bohatému nočnému krému Advanced Night Restore, ktorý vďaka obsahu ceramidov posilňuje a hydratuje pleť.

Advanced Night Restore

Omlaďte svoju pleť cez noc s týmto hydratačným krémom a prebúdzajte sa každé ráno so sviežou, žiarivou a rozjasnenou pleťou. Advanced Night Restore zastavuje proces starnutia a vyhladzuje už vzniknuté vrásky. Viac info o produkte

Vianočný balíček je inšpirovaný spomienkami na detstvo a vianočné rozprávky. Unikátne sú tiež samotné balíčky, ktoré rozprávajú príbeh rozprávky a sú ručne vyrábané.

Aká je tá o čarovnom lese?

Kde bolo, tam bolo, žila kedysi dávno na vidieku v hlbokom nepriestupnom lese jedna záhadná žena. Vidiečania sa jej báli. Desil ich rituálny krik tejto ženy, ktorý sa každú noc ozýval zo strechy jej domu. Bol to ten najhrôzostrašnejší krik, aký kedy počuli. Všetci si mysleli, že tá žena musí byť čarodejnica, pretože len zriedka kedy vychádzala zo svojho domu, a keď už niekedy vyšla von, vždy oblečená v dlhom plášti s kapucňou, ktorá zakrývala jej tvár. Hovorilo sa o nej, že na koho len raz pozrie, tomu sčernie duša.

Raz v noci šli dve mladé dievčatá z dediny do lesa a zbierali bylinky na výrobu pleťového krému pre svoju múdru tetu. Tu zrazu začuli krik; bol to ten istý krik, ktorý počúvali každú noc, tentoraz však bol silnejší ako kedykoľvek predtým. Staršia z dievčat bola odvážna a zdalo sa jej, že tento krik znie skôr ako nárek. Obe dievčatá sa teda vybrali hlbokým lesom a snažili sa nájsť tú ženu.

Keď dievčatá našli jej domček, vošli dovnútra a uvideli vzlykajúcu čarodejnicu, ktorá držala v ruke fľaštičku s elixírom. Z fľaštičky stúpal temný dym. Dievčatá sa jej spýtali, čo sa stalo, a žena im odpovedala, že sa nechala prehovoriť šarlatánom, aby použila elixír na omladenie pleti. Po použití elixíru sa však jej vzhľad prudko zhoršil, pleť stratila jas, zosivela a začala odumierať. Šarlatán jej povedal, že sa teraz musí zahaľovať. Preto teda teraz chodí zahalená v plášti a len zriedka vychádza zo svojho domu. Bola naozaj veľmi zúfalá.

Odvážne mladé dievčatá si dodali odvahy, chytili zúfalú ženu za ruku a snažili sa ju utešiť a pomôcť jej od jej prekliatia. Vyzvali ju, aby šla s nimi späť do dediny do domu ich tety. Teta pripravila pre ženu zmes s obsahom tajnej, v kapsule uzatvorenej ingrediencie, ktorú dievčatá priniesli z lesa. Neskôr vyšlo najavo, že tou ingrediencií bol "vitamín A". Čarodejnica si zmes naniesla na tvár. Pleť sa jej okamžite upokojila a ona sa premenila na krásnu, elegantnú ženu. Bola tak ohromená tým, čo sa stalo, že požiadala tetu dievčat, aby jej vyrobila vzácny krém, ktorý od tej chvíle používala každú noc. Ženin čarodejnícky plášť náhle zázračne zmizol a ona sa zariekla, že sa už nikdy nebude strániť ľudí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: