zľava 5 % po registrácii Zväčšiť
 • 1 z 2
 

ENVY Therapy HYDROGEL FACE MASK Hydrogélová tvárová maska na okamžitú hydratáciu, sviežosť a výživu pleti

 

Hydrogélová tvárová maska na okamžitú hydratáciu, sviežosť a výživu pleti.

Maska vyrobená patentovanou technológiou viditeľne osvieži pokožku, na pleti vytvorí ochrannú vrstvu proti strate vlhkosti a výrazne zvýši jej elasticitu. Pokožka bude doslova napitá s dlhotrvajúcim účinkom vypnutia pleti. Obsahuje morské riasy, kolagén, extrakt z ázijskej byliny Portulaca Oleracea, ktorá zjemňuje vrásky a odstraňuje jazvy, výťažok z kaktusu, hydrolyzované rastlinné proteíny a glycerín. Je ergonomicky tvarovaná podľa obrysov tváre, vďaka čomu k pokožke tesne priľne.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
€44
€36,67 bez DPH
Kód tovaru ENV886
Značka EnvyTherapy
Kategória Tvár
 

Základ hydrogélových produktov tvorí 70 až 90 % vody naviazanej na polyméry, vďaka čomu majú vysokú absorpčnú schopnosť. Prírodnými polymérmi sú napríklad bielkoviny, ktoré sú zložené z aminokyselín, alebo polysacharidy. Prirodzene odvodené hydrogély sú zvyčajne založené na proteínových reťazcoch alebo polysacharidoch, tvorených spojením jednotlivých molekúl cukrov. Jedinečné vlastnosti polymérnych hydrogélov, vrátane biokompatibility, vysokého obsahu vody, elasticity a mäkkosti, upútali pozornosť vedcov v kontexte kožných prípravkov. Donedávna mal hydrogél široké použitie v zdravotníctve, ale postupne sa čoraz viac objavuje aj v kozmetickom priemysle. V prípravkoch určených na starostlivosť o pleť prináša viditeľný efekt, pretože je nosičom aktívnych látok.

Konkrétna hydrogélová konzistencia rôznych tvarov a veľkostí je napustená aktívnymi látkami. Vďaka patentu a využitiu nanotechnológií počas výroby je penetrácia aktívnych látok efektívnejšia ako pri celulózových maskách alebo akýchkoľvek iných plátových maskách. Výroba hydrogélových masiek má svoj patent (10-1240254) a aktuálne sa môžu vyrábať výlučne v Ázii.

Balenie obsahuje 4 bezfarebné (priehľadné) hydrogélové masky. Objem: 4 x 30 ml (4 x 1,05 fl.oz.)

BENEFITY

 • Okamžité a viditeľné výsledky.
 • Unikátna hydrogélová patentovaná technológia.
 • Vhodná pre všetky typy pleti.
 • 92 % účastníkov projektu Pleť ako dôkaz 2021 spozorovalo okamžitý efekt hydratácie a sviežosti v oblasti tváre po použití Hydrogel Face Mask.
 • 100 % účastníkov štúdie Pleť ako dôkaz 2021 malo pocit, že po skončení štúdie bola ich pleť hydratovanejšia.

APLIKÁCIA

 • Hydrogel Face Mask sa používa ako doplnková starostlivosť o pleť.
 • Používajte 1- až 2-krát týždenne, prípadne podľa potreby.
 • Používajte v kombinácii s pílingom, ktorý ešte pred nanesením masky pleť pripraví na lepšie vstrebanie účinných látok.
 • Používajte na odlíčenú, vyčistenú a suchú pleť.
 • V prípade kontaktu s očami ich dôkladne opláchnite dostatočným množstvom vody.

Pred nanesením masky:
Pred nanesením masky pleť dôkladne vyčistite (odlíčenie + čistenie, bez tonizácie) a ošetrite pílingom, ktorý odstráni odumreté kožné bunky a maximalizuje vstrebanie výživných látok z masky. Maska je ponorená a nasiaknutá v hydratačnom sére, preto ju odporúčame otvárať nad umývadlom.

Aplikácia masky:
Vzhľadom na jej jemnú štruktúru ju opatrne vytiahnite z obalu, priložte na tvár a následne po priľnutí k pokožke odstráňte vrchnú bielu papierovú vrstvu. Masku je možné aplikovať aj druhým spôsobom a to odstránením bielej papierovej vrstvy ihneď po vybratí z obalu, pred samotným priložením masky na tvár. Maska je ergonomicky tvarovaná a ľahko priľne na pokožku. Preto po jej umiestnení na tvár nemusíte ostať v statickej polohe a môžete sa venovať bežným činnostiam. Masku nechajte pôsobiť 20 až 30 minút.

Po aplikácii masky:
Po použití pokožku jemne premasírujte, aby ste zvýšili prienik živín. Zvyšným sérom, ktoré ostalo v obale, premasírujte krk a dekolt. Po aplikácii bude pokožka doslova napitá s dlhotrvajúcim účinkom vypnutia pleti. Následne pokračujte v bežnej starostlivosti o pleť (očný krém + pleťový krém.)

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: