zľava 5 % po registrácii Zväčšiť
 

Naobay BIO DETOX (30 ml) Obnovujúce sérum

 

Osviežuje - hydratuje - vyhladzuje - regeneruje

Obsahuje koncentrovanú hydratačnú a osviežujúcu gélovú textúru. Vyniká ultra rýchlou absorpciou bez pocitu mastnej pokožky.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
€42
€35 bez DPH
Kód tovaru NAO0368
Značka Naobay
Kategória Pleťová séra
 
  • Obsahuje extrakt z červenej morskej riasy vďaka ktorej má okamžitý liftingový účinok.
  • Obsahuje molekuly kyseliny hyalurónovej (získané z repy a pšenice), ktorá hydratuje a pomáha udržiavať vlhkosť v pokožke.
  • Extrakt z červenej živice púštneho stromu Croton lechleri (dračia krv) a z listov čučoriedok, silné antioxidanty bohaté na bioflavonoidy. Tie ovplyvňujú enzýmy, ktoré sú zodpovedné za predčasné starnutie pleti. Udržujú pokožku mladú, bez vrások.
  • Extrakt z listov fialky má vysoký obsah flavonoidov, tie majú antioxidačné vlastnosti, chránia proti voľným radikálom a zabraňujú opotrebovaniu bunkových membrán v epidermis.

TYP PLETI: pre všetky typy pleti i veľmi citlivú

AKO POUŽIŤ: Použite jednu pumpičku ráno a večer na dokonale čistú pleť, ako prvý krok pred aplikáciou krému.

  • 98,59 % zložiek prírodného pôvodu
  • 9,1 % zložiek z ekologického poľnohospodárstva

ZLOŽENIE: Agua, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Glycerin, Sclerotium Gum, Argan Oil Polyglyceryl-6 Esters, Viola Odorata Flower/Leaf Extract*,Croton Lerleri Resin Extract, Caesalpinia Spinosa Fruit Extract, Kappaphycus Alvarezii Extract, Vaccinium Myrtillus leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Pottasium Sorbate, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Propanediol, Dehydroacetic Acid, Xanthan Gum, Citric Acid, Parfum**.

*Suroviny z ekologického poľnohospodárstva
**Prírodné vône

O ZNAČKE NAOBAY
NAOBAY je kozmetická spoločnosť, ktorá pochádza zo španielskeho mesta Valencia. NAOBAY znamená „Prírodné a Organické". Zaväzuje sa organickosťou, transparentnosťou, bezpečnosťou, netestovaním na zvieratách, rešpektovaním pokožky a životného prostredia. NAOBAY sú enviromentálne priaznivé a organické kozmetické prípravky, ktoré sa starajú o ľudí, životné prostredie a zvieratá. Kozmetické výrobky sú VEGAN, pretože NAOBAY používa iba špičkové materiály rastlinného kráľovstva: kvetinové vody, rastlinné výťažky, korene a ovocie, rastlinné oleje a éterické oleje. Ekologické vedomie spoločnosti NAOBAY je deklarované certifikátmi COSMOS NATURAL, COSMOS ORGANIC, ECOCERT NATURAL, ECOCERT ORGANIC, FSC a PETA certificate. Kozmetika NAOBAY je výnimočná svojim složením a vďaka prírodným ingredienciám a inovatívnym technológiám sú tieto produkty nevšedné a v zároveň sa jedná o účinné kozmetické prípravky. NAOBAY je výnimočná nielen svojimi účinnými riešeniami ale taktiež unikátnym dreveným obalom. Výrobca NAOBAY sa zasluhuje svojim prístupom o transparentnosť zloženia svojich produktov a práve z toho dôvodu u všetkých svojích výrobkov uvádza percentuálne množstvo obsiahnutých organických a prírodných látok.

CERTIFIKÁTY KVALITY VÝROBKOV NAOBAY

 PETA Certifikát 

PETA (Ľudia za etické zaobchádzanie so zvieratami) je osvedčenie udelené spoločnostiam, ktorých výrobky a zložky nie sú testované na zvieratách. Tiež ponúkajú označenie Cruelty Free a Vegan pre spoločnosti, ktoré tiež nezahŕňajú do svojich produktov žiadnu zložku živočíšneho pôvodu ani žiadnu z jej derivátov.

 COSMOS NATURAL Certifikát

COSMOS je európska norma vyvinutá piatimi zakladajúcimi členmi BDIH, COSMEBIO, ECOCERT GREEN LIFE SAS, ICEA a ASOCIÁCIE PÔDY. Všetky   boli zoskupené s cieľom definovať spoločné minimálne požiadavky a harmonizovať certifikačné normy pre ekologickú a prírodnú kozmetiku.

* Neexistuje žiadny organický minimálny percentuálny podiel, hoci musí spĺňať všetky ostatné aspekty normy COSMOS

 COSMOS ORGANIC Certifikát 

COSMOS je európska norma vyvinutá piatimi zakladajúcimi členmi BDIH, COSMEBIO, ECOCERT GREEN LIFE SAS, ICEA a ASOCIÁCIE PÔDY. Všetky boli zoskupené s cieľom definovať spoločné minimálne požiadavky, harmonizovať certifikačné normy pre ekologickú a prírodnú kozmetiku.

  • Najmenej 95% fyzicky spracovaných rastlinných zložiek by malo byť ekologických, sú povolené len jednoduché fyzikálne procesy.
  • Najmenej 20% všetkých zložiek by malo byť organických, menej v oplachových výrobkoch, čo je 10%.

Informácie o spoločnosti COSMOS ORGANIC: http://cosmos.ecocert.com

 NATURE

Táto entita rozlišuje medzi "prírodnou kozmetikou" a "prírodnou ekologickou kozmetikou" EcoCert hovorí, že produkt je Natural Cosmetic, ak:

-Minimálne 95% rastlinných zložiek formuly musí pochádzať z ekologického poľnohospodárstva.
-Najmenej 10% všetkých zložiek musí pochádzať z ekologického poľnohospodárstva.

Informácie o ECOCERT ORGANIC: http://cosmetics.ecocert.com

 FSC

Rada pre lesné hospodárstvo (FSC) je medzinárodná nezisková organizácia zriadená v roku 1993 s cieľom podporiť zodpovedné riadenie svetových lesov. Jeho hlavnými nástrojmi na dosiahnutie tohto cieľa sú štandardné nastavenie, nezávislá certifikácia a označovanie lesných výrobkov. To ponúka zákazníkom po celom svete výber výrobkov z lesníctva, sociálneho a environmentálne zodpovedného inžinierstva.

Úradnou misiou Rady je "podporovať ekologicky vhodné, sociálne prospešné a ekonomicky životaschopné riadenie lesov sveta". Jednotlivci alebo organizácie, ktoré majú záujem o trvalo udržateľnú spotrebu dreva, papiera a iných lesných výrobkov, môžu požiadať o certifikáciu FSC svojich výrobkov. Certifikácia FSC sa používa aj na preukázanie trvalo udržateľného lesného hospodárstva.

Takže: drevo, obaly produktov a papier použitý na naše katalógy sú certifikované FSC.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: