Superbojovník proti vráskam!

Bojovať s vráskami, kým vy spíte? Že to nie je možné? Nočný krém r-Retinoate Intense od Medik8 dokonale omladzuje pleť počas noci a tak sa ráno môžete tešiť zo žiarivej pleti s vyhladenými vráskami. A to už za štyri týždne jeho používania!

Ide o najlepší protivráskový produkt, ktorý má táto anglická značka vo svojom portfóliu. Tento kašmírovo jemný nočný krém s nádhernou arómou citrusov a vanilky z Madagaskaru skrýva kombináciu účinných látok, ktoré pleť omladzujú, vyživujú, hydratujú a vyhladzujú. Obsahuje dve legendárne molekuly s preukázaným omladzujúcim účinkom (retinyl retinoate a retinaldehyd) a peptid medi s patentovanou technológiou Drone Technology, umožňujúcou jeho prienik do hlbších vrstiev kože a s postupným uvoľňovaním, čím je zabezpečená stimulácia produkcie elastínu a kolagénu. Tieto účinné látky sú doplnené kyselinou hyalurónovou, komplexom ceramidov, vitamínom E a skvalanom, čo je hydratačná látka napomáhajúca obnove prirodzenej kožnej bariéry a hydratácii pleti.

Pravidelným používaním nočného krému r-Retinoate Intense bude pleť rozjasnená, zredukujú sa vrásky a jemné linky, zjednotí sa farebný tón pleti a zredukuje sa nechcená pigmentácia, vyhladí sa textúra pokožky, omladí sa, bude vyživená a hydratovaná. Zmiernia sa dokonca aj prejavy akné, pretože účinné látky pôsobia antibakteriálne, redukujú sa nedokonalosti pleti a podporí sa prečistenie pokožky. Vhodné je aj jeho použitie pri dermatologických procedúrach, pretože zvýrazňuje ich účinok, ako je napríklad mikroihličkovanie, IPL, injekčne aplikované výplne, chemický peeling, dermabrázia či laserové omladenie.

Nezabudnite však na jeho správne použitie. Odporúča sa jeho postupná aplikácia. Nanášajte ho večer na vyčistenú pleť a jemne vmasírujte, počas prvých 14 dní používania ho aplikujte len 2 x týždenne, 3. a 4. týždeň si ho naneste každý druhý deň a potom si ho už môžete dopriať každý večer. Balenie s obsahom 50 ml vám vydrží až na 60 aplikácií.

Zdroj: www.medaprex.sk

Produkty