Omladzujúce novinky

Elixír mladosti síce ešte vymyslený nebol, účinky retinolu sa mu však veľmi približujú. Preto ak si chcete zachovať mladosť a sviežosť, stavte na jeho unikátne účinky. Vo forme retinaldehydu ide o superintenzívny derivát vitamínu A, ktorý je 11 x rýchlejší v omladení a 2,8 x biologicky aktívnejší než klasický retinol.

Patentovaný systém s postupným uvoľňovaním znižuje riziko podráždenia pokožky. Viditeľne redukuje už existujúce vrásky a línie a zjemňuje textúru pleti. Stimuluje produkciu kolagénu, urýchľuje bunkovú obnovu, potláča a zmierňuje nadmernú pigmentáciu, takže pokožka získava jednotný a žiarivý vzhľad. Pozitívne účinky má aj na pleť trpiacu akné. Teraz ho nájdete v 2 exkluzívnych novinkách od spoločnosti Medik8 – Crystal Retinal 1 a Crystal Retinal 3.

Sú určené najmä pre tých, ktorí ešte nemajú s vitamínom A skúsenosti a ich pokožka ešte nie je na prípravky s jeho obsahom „zvyknutá“. Nižšia koncentrácia im dáva možnosť začať s „nižším výkonom“, aby sa vyhli riziku podráždenia. Obidva prípravky majú ľahkú a rýchle sa vstrebávajúcu textúru v koncentrácii 0,01% (Crystal Retinal 1) a 0,03% (Crystal Retinal 3) retinaldehydu. Okrem toho obsahujú tiež kyselinu hyalurónovú, vitamín E a C a glycerín. Pravidelným používaním pokožka omladne, vrásky a línie sa zjemnia, bude krásne pevná, pružná, farebne zjednotená, žiarivá a bez akné, vyrážok a nedokonalostí. Každý večer aplikujte potrebné množstvo Crystal Retinal 1 alebo Crystal Retinal 3 na vyčistenú pokožku tváre a krku, začnite postupne, najskôr prvé 2 týždne dva krát týždenne, ďalšie 2 týždne každý druhý večer a potom už každý večer.

Ak ste tehotná alebo dojčíte, informujte sa s používaním Crystal Retinal 1 alebo Crystal Retinal 3 u svojho lekára.

Zdroj: www.medaprex.sk

Produkty