Doprajte si omladenie očného okolia

Túžite po hladkej a vypnutej pokožke v okolí očí? Práve tam je koža najtenšia a objavujú sa tu prvé vrásky, ktoré prezrádzajú skutočný vek. Oklamať prírodu a prirodzené starnutie teraz môžete pomocou prevratnej novinky, ktorá je „nadupaná“ účinnými anti-age látkami. Privítajte vo svojej kozmetickej taštičke očné sérum aktivujúce mladosť r-Retinoate Day & Night Eye Serum.

Pokožka okolo očí je až o 40 % tenšia a obsahuje oveľa menej mazových žliaz ako inde na tele. Preto je suchšia, dehydrovanejšia a tiež menej pružná. Vyžaduje si preto intenzívnejšiu a účinnejšiu starostlivosť, aby sa oddialil vznik prvých vrások alebo ich prípadné odstránenie.

Patentovaná unikátna molekula

Očné sérum r-Retinoate Day & Night Eye Serum obsahuje molekulu retinylretinoate, ktorá je považovaná za najúčinnejšiu formu vitamínu A. Je výsledkom 8 ročnej práce spoločnosti Medik8, ktorá ju vyvinula v spolupráci s juhokórejským laboratóriom a vďaka svojej účinnej sile získala Prezidentské ocenenie od juhokórejského ministerstva zdravotníctva. Je hybridom klasického retinolu a kyseliny retinovej s klinickým účinkom. Jej pozitívom však je, že nespôsobuje podráždenie pleti, pretože využíva technológiu enkapsulácie. Retinylretinoate je 8 x silnejší než klasický retinol a priamo v koži napomáha stimulovať bunkovú regeneráciu a produkciu kolagénu. Je fotostabilný, čiže na slnečnom svetle nepodlieha degradácia podobne, ako iné tradičné formy vitamínu A.

Prvé výsledky už za štyri týždne

Očné sérum r-Retinoate Day & Night Eye Serum obsahuje okrem patentovanej molekuly retinylretinoate tiež vitamín E, 100% kyselinu hyalurónovú, glycerín, hesperidín a kofeín. Odporúča sa používať ho ráno aj večer. Pomáha odstraňovať vrásky a jemné ryhy, zjednocovať farebný tón pleti, pokožka okolo očí je viditeľne omladená a rozžiarená. Redukuje tiež tmavé kruhy pod očami a opuchy. Prvé omladzujúce výsledky je vidieť už za štyri týždne. Pre ešte lepšie omladzujúce účinky doplňte používanie očného séra celou protivráskovousadou s bielym denným sérom r-Retinoate a čiernym večerným krémom r-Retinoate Intense.

Zdroj: www.medaprex.sk

Produkty